Organizacja komunii w domu i/lub ogrodzie- poniżej galeria z inspiracjami.

Co zrobić, kiedy nie możesz znaleźć wolnego terminu na przyjęcie komunijne w lokalu?

Chcesz, aby Twoje dziecko zapamiętał dzień komunii z sentymentem?

Boisz się, że organizacja przyjęcia w domu to większy wydatek i ilość pracy dla Ciebie?

Obawiasz się, że cała organizacja i sprzątanie będzie na Twojej głowie?

Dowiedz się, jak bezstresowo zorganizować komunię w domu!

Dzisiaj podpowiadamy, co zrobić w sytuacji, kiedy termin zaplanowanego przez Ciebie przyjęcia musi zostać przesunięty?

Zmiana planów

Z uwagi na obostrzenia związane z koranawirusem komunia Twojego dziecka została przełożona lub jej termin nie jest pewny? To niewątpliwie trudna sytuacja, wymagająca zarówno od Ciebie, jak i Twojego dziecka spokoju, cierpliwości i akceptacji. Mieliście wszystko zaplanowane, a teraz cały plan trafił do kosza? Trzeba całe przyjęcie zorganizować od nowa.

Co w sytuacji, gdy przełożenie zarezerwowanego terminu w wybranym przez Ciebie lokalu okazuje się niemożliwe? Menedżer restauracji tłumaczy, że ma zapisane inne rezerwacje tego dnia lub ma termin, ale nie odpowiada Ci sala, ponieważ na ten dzień zaplanowanych jest wiele przyjęć w jednym miejscu. Będziecie przedzieleni parawanem, dookoła kręcić się będą obcy ludzie, a Tobie zależy na kameralnej i rodzinnej atmosferze?

Podobnie jak Ty dużo osób stoi przed takim dylematem. Wielu staje w szranki z innymi rodzicami w walce o miejsca w restauracji. Ale w Twoim przypadku to nie musi tak wyglądać. Znajdź alternatywę!

Jeśli lubisz przyjmować gości w domu i spędzać w nim czas to organizacja komunii w domowym zaciszu będzie świetnym rozwiązaniem. Jeśli jednak nie wiesz jak się do tego zabrać, zadbaj o kogoś do pomocy.

Spotkanie rodzinne w domu i/lub ogrodzie -lista zadań

Organizacja przyjęcia w domu i/lub ogrodzie, bo do tego zmierzamy, to świetna alternatywa dla osób, które nie boją podjąć się wyzwania i chcą ugościć bliskich w zaciszu swojego domostwa.

Kluczem do sukcesu imprezy jest właściwe planowanie oraz korzystanie zesprawdzonych podwykonawców i rozwiązań.

Lista rzeczy o które trzeba zadbać jest długa. Otwiera ją sprecyzowanie liczby gości, poprzez określenie menu, zrobienie listy zakupów, zadbanie o logistykę (organizacja stołu i miejsc siedzących, zastawy, dekoracji, atrakcji dla dzieci i dorosłych, obsłużenie gości), kończąc na sprzątaniu….

W tym wszystkim nie zapomnijmy, że tego dnia nasze dziecko przyjmie sakrament komunii świętej i musimy tego dnia zadbać o nie w wyjątkowy sposób.

Przy tak obszernym zakresie zadań warto zadbać o kogoś do pomocy, skontaktuj się z nami! Przecież nie musicie robić wszystkiego sami! Obawiacie się, że nie znajdziecie wsparcia, bo nie chcecie angażować dalszej rodziny lub przyjaciół? Chcecie celebrować ten dzień z waszym dzieckiem i bliskimi, a nie biegać między kuchnią a salonem?

Zadzwońcie do event plannera!

Przyjęcie komunijne, czyli wcale niemały event

Zadajesz sobie pytanie, czy stać Cię na taką usługę? Sprawdź w czym pomoże Ci event planner TUTAJ!

Przyjęcie w Twoim domu na długo pozostanie w pamięci Twojego dziecka, Twoim i Twoich gości, jeśli zostanie zaplanowane i zorganizowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Konsultant podpowie Ci sprawdzone rozwiązania, wyszuka firmę cateringową, kucharza lub stację live cooking, ustali menu, zorganizuje atrakcje dla dzieci i dorosłych, zaplanuje dekoracje miejsca przyjęcia, potwierdzi fotografa, kelnera oraz nada Twojemu domowemu przyjęciu niepowtarzalny charakter. W razie nieoczekiwanych zmian, zadba o koordynację terminów i znalezienie zastępstwa.

Jeśli myślisz o przyjęciu komunijnym w ogrodzie, to dodatkowo wesprze Cię w organizacji namiotu, rezerwacji terminu u animatora dla dzieci, organizacji dekoracji, kameralnego oświetlenia, kwiatów. Otrzymasz rozpisany scenariusz całego dnia oraz gwarancję, że przyjęcie zostanie zrealizowane z zgodnie z zaplanowanym budżetem.

Fakty i mity, czyli koszty przyjęcie w domu vs. impreza w lokalu

Czy można zorganizować przyjęcie w domu, z wieloma atrakcjami, pięknymi dekoracjami i zapłacić mniej niż w restauracji? Oczywiście, że tak!

Biorąc pod uwagę fakt, ze obecnie za „talerzyk komunijny” w lokalu płaci się często, tyle co za talerzyk na małym weselu, na imprezę w restauracji trzeba przygotować niemały budżet.

Przyjęcie w domu i/lub ogrodzie gwarantuje swobodniejszą atmosferę, pozwala na dużą dowolność w komponowaniu menu, wiąże się z niższymi kosztami. Przy odpowiedniej organizacji i rozstawieniu namiotu, zyskasz także możliwość zaproszenia większej liczby gości.

Impreza organizowana w lokalu:

· gwarantuje najwyższą jakość serwowanych potraw.

· pozwala oszczędzić dużo czasu i energii;

· sprawia, że w czasie przyjęcia można w całości skupić się na dziecku i gościach;

· pozwala dokładnie zaplanować budżet, a tym samym uniknąć nieprzewidywalnych kosztów.

Ale, czy tylko w lokalu….?

Dwa w jednym, czyli profesjonalizm i komfort w domu

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał imprezy w domu, warto skorzystać z pomocy osób, które sprawią, ze przyjęcie Twojego dziecka będzie zorganizowane profesjonalnie.

Skorzystanie z wiedzy i doświadczenia event plannera to doskonały pomysł dla osób, które chcą tego dnia mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z dzieckiem w jego ważnym dniu.

Zadbamy o to, aby przyjęcie zostało zorganizowane zgodnie z określonym budżetem oraz o wynajęcie sprawdzonych podwykonawców. Zorganizujemy atrakcje dla młodszych i starszych 😉

Food truck na komunii, profesjonalny barista- czemu nie? Zapewnimy kameralną atmosferę z pięknymi kwantami i dekoracjami w rozsądnych cenach. Latarenki, bańki mydlane i wiele innych. Zadbamy o oprawę ceremonii i wszystko to, czego obawiacie się, że może pójść nie tak. Będzie pięknie 😉

Zadzwoń lub napisz! Możemy porozmawiać online 😉

Przygotujemy dla Ciebie ofertę, a Ty zdecyduj!

Z nami bezstresowe przyjęcie jest możliwe.

+48 602 388 427

+48 667 268 353

Skype/ email: biuro@muchaevents.com Wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ