Zaplanujemy wesele i imprezę tak, że Mucha nie Siada!

Właśnie tak mamy odwagę napisać po latach pracy w tej branży. Pracy i pasji. Mamy to szczęście, że robimy to, co kochamy, i kochamy to, co robimy. A to przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Działamy, aby kreować nowe projekty i dzięki nim stale się rozwijać.

Angażujemy się bez reszty. Wytyczamy nowe szlaki na niezdobytych dotąd górach. Działamy metodycznie, cały czas szukając nowych inspiracji. Nakręcają nas nietuzinkowe pomysły naszych klientów. Dostarczamy gotowe rozwiązania, jednocześnie eliminując problemy.

To wszystko sprawia, że wydarzenia które tworzymy, są szyte na miarę. Nasze realizacje cechują jakość i dokładność, u podstawy których leży doświadczenie. Ta kombinacja jest jak danie z restauracji z gwiazdką Michelin, doprawione magicznym składnikiem – sercem!

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli szukasz kogoś takiego jak my!


MuchaNieSiada Events&Wedding Planners tworzą

Agnieszka

Organizacją wydarzeń zajmuję się od 2008 roku. Mam dar do organizowania pracy sobie oraz innym. Trudne zadania nakręcają mnie do działania. Potrzebuję nowych wyzwań, a proces tworzenia daje mi dużo radości i satysfakcji zawodowej.

Jako absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie zdobyłam wykształcenie ekonomiczne i menedżerskie. Dyplom uzyskany na kierunku Zarządzanie projektami oraz certyfikat PRINCE2 to gwarancja, że zadbam o finanse Waszego eventu i dopracuję jego organizację w najmniejszych szczegółach!

Prywatnie czynnie praktykuję jogę. Jestem fanką polskich Tatr. Morsuję. Moją pasją jest podróżowanie po świecie z plecakiem i aparatem.

Lubię ludzi! Działam jako wolontariusz. Swoimi zainteresowaniami staram się zarazić moje córeczki, męża oraz bliskich.

Paulina

Z jednej strony mocno stąpam po ziemi, z drugiej jestem niczym żywioł, uwielbiający, gdy coś się dzieje. Kiedy wszyscy wokół twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, dla mnie dopiero zaczyna się zabawa!

Uwielbiam pracę z ludźmi. To, co daje mi największą motywację, to emocje widoczne na twarzach naszych klientów. Zachwyt, wzruszenie, radość, wdzięczność i słowa uznania.

Napędzają mnie te momenty, gdy pomagam im realizować marzenia, a oni odwdzięczają się uśmiechem i słowami: „Zrobione, że Mucha Nie Siada!”.

Jestem ekonomistą, handlowcem i negocjatorem z wieloletnim doświadczeniem. Praca pod presją czasu i przeradzanie chaosu w wielki sukces, to moja specjalność.

Prywatnie – szczęśliwa żona i mama, uwielbiająca gotować dla swoich mężczyzn i przyjaciół. Spędzanie czasu wśród pozytywnych ludzi nakręca mnie do życia.

Co mówią o nas nasi klienci? Przeczytaj i dołącz do ich grona!

Rekomendacje

Jak pracujemy jako wedding&events planners?

1. Zawsze przygotowujemy propozycje współpracy szyte na miarę.

2. Na pierwszym spotkaniu dokładnie poznajemy Wasze potrzeby, marzenia, wymagania i obawy. Uzgadniamy szczegółowo warunki umowne, m.in. zakres usług, warunki finansowe.

3. W kolejnym kroku podpisujemy umowę. Jej integralną częścią jest załącznik określający budżet projektu. W trakcie realizacji przedsięwzięcia aktualizujemy go na podstawie wybranych przez Was ofert, dzięki czemu możecie na bieżąco kontrolować wydatki.

4. Usługi realizujemy według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

5. Etap przygotowania rozpoczynamy od wytypowania miejsca eventu. W kolejnych krokach przedstawiamy oferty kluczowych podwykonawców.

6. Przedstawiane przez nas propozycje współpracy z podwykonawcami są zróżnicowane pod względem ceny, zakresu usług oraz stylu. Ma to na celu jak najlepsze dopasowanie oferty do Waszych potrzeb oraz budżetu.

7. Nasz czas pracy nie jest limitowany, ale będziemy zobowiązane za kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00– 18:00. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, zawsze oddzwaniamy i odpowiadamy na wiadomości w pierwszej wolnej chwili.

8. W dniu realizacji uroczystości oraz na kilka dni przed jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji.