Nasze realizacje ślubne i biznesowe.Rekomendacje osób i firm, które nam zaufały.

To dla nas wielki zaszczyt, móc podzielić się z Państwem opiniami osób i instytucji, które nam zaufały.

Szczerość i zaufanie, to fundament na którym budujemy relacje z naszymi zleceniodawcami. Cieszy nas, że lista osób które są zadowolone ze świadczonych przez nas usług, stale się powiększa!

PATRYCJA&TOMEK

Dziękujemy bardzo za całą pomoc w przygotowaniu wymarzonego wesela ❤️ Powoli dochodzimy do siebie, zrobiliśmy sobie poweselne odpoczywanie w domowym zaciszu.

Wszystko wyszło wspaniale, tak jak w głowie mieliśmy zaplanowane - a nawet lepiej, bo wiele rzeczy przeszło nasze największe oczekiwania.
Dobór podwykonawców - idealny! Fokus Group to po prostu mistrzostwo świata! To co oni zrobili z parkietem i jak ludzie się bawili to było najlepsze. Światła wokół robiły genialną robotę, było jak w bajce.
Najlepsze są opinie gości i nawet podwykonawców, którzy mówili, że to było najlepsze wesele, na którym byli. I to mówił praktycznie każdy - )a zawsze nie musieli tego dodawać, więc sadze, ze to było bardzo szczere).
Catering był wychwalany nawet przez osoby o bardzo specyficznym guście kulinarnym 😅. A dekoracje Pani Ani idealnie oddały klimat naszego wesela. Innymi słowy - wszystko cudownie grało ze sobą.

Chcielibyśmy z Tomkiem bardzo Wam podziękować za współpracę i za organizacje tego przedsięwzięcia. Mimo że nie byliśmy zawsze łatwą parą do współpracy - Tomek luźny nie martwiący się o szczegóły, Ja przesadnie kontrolująca wiele rzeczy, to oboje tak bardzo się cieszymy, że z Wami współpracowaliśmy. Dzięki Wam, a szczególnie dzięki Tobie Agnieszko, mogłam nie przyjść na to wesele jako żona - kłębek nerwów, a przy okazji Tomek mógł być spokojny, kiedy widział, że jestem odstresowana i nie musiałam się tak naprawdę niczym przejmować. Dzięki Wam mogliśmy się cieszyć tym weselem i bawić się z gośćmi! Bardzo skrupulatnie wszystko z Nami planowałaś, brałaś pod uwagę wszystkie nasze uwagi, ale również dobrze, że czasami przedstawiłaś nam dużo lepsze rozwiązania na to wesele. Dziękujemy również Pani Sylwii. Zadbałyście o każdy szczegół!
Oczywiście jeszcze podzielimy się opinią na innych stronach i będziemy polecać z całego serca wasze usługi!

A my powoli będziemy się szykować na podróż poślubną - szczęśliwi i tak podekscytowani ❤️

Pozdrawiamy Was - Agnieszko, Sylwio i Paulino!
Życzymy kolejnych takich cudownych wesel!

Ściskamy,
Patrycja i Tomek ❤️


JOLANTA&TOMASZ

Agencja Ślubna Mucha Nie Siada Event & Wedding Planers
to super TEAM dwóch przesympatycznych Kobiet

Pauliny i Agnieszki,
który potrafi WSZYSTKO wyczarować!
Serdecznie WAM DZIĘKUJEMY za profesjonalne i kreatywne przygotowanie dla nas
CEREMONII ŚLUBNEJ i obiadu w uroczym plenerze Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku!
To była piękna i intensywna 6-cio tygodniowa przygoda z WAMI
uwieńczona niezapomnianym wzruszającym ślubem humanistycznym
z Waszej inspiracji i pod Waszą czujną i uważną opieką!
Żadna mucha ani komar nie ośmieliły się nam przeszkadzać;)!
DZIĘKUJEMY I POLECAMY z serca wsparcie tego zgranego DUETU!!

Jola&Tomek

7 lipca 2020


WERONIKA & IGNACY

Mieszkając za granicą od razu wiedzieliśmy, że organizacja ślubu w Polsce może nas przerosnąć i zdecydowaliśmy się na pomoc wedding plannera. Wybraliśmy Mucha Events ponieważ po głębszym reaserchu uznaliśmy, że to jedna z najbardziej profesjonalnych agencji w okolicach Radomia. Już na pierwszym spotkaniu dziewczyny dowiodły swojego profesjonalizmu wypytując o rzeczy i proponując rozwiązania o jakich jako przyszła młoda para nawet byśmy nie pomyśleli. Od początku naszym marzeniem było wesele z motywem przewodnim naszych ulubionych filmów Tima Burtona. Trochę jednak obawialiśmy się ciemnego wystroju i mrocznego efektu. Nasze obawy okazały się jednak niesłuszne ponieważ dziewczyny zorganizowały wszystko tak, że zarówno my i nasi goście byliśmy zachwyceni. Zadbały o najmniejszy szczegół, tak aby stworzyć niepowtarzalny klimat, dzięki któremu nasze wesele wyglądało dokładnie tak jak to sobie wyobrażaliśmy. W sprawach w których nie mogliśmy się zdecydować zdaliśmy się na doświadczenie dziewczyn i tutaj również się nie zawiedliśmy. Nasz tort weselny po raz pierwszy zobaczyliśmy dopiero na sali wraz z innymi i odebrało nam mowę z zachwytu! Sprawy organizacyjne takie jak pilnowanie budżetu, rozmowy z podwykonawcami itp., które normalnie spędzałyby nam sen z powiek zostały zdjęte z naszych barków, dzięki czemu mogliśmy w spokoju skupić się na samych przyjemnych aspektach przygotowań do ślubu a co najważniejsze do ołtarza poszliśmy wyspani 🙂

Dodatkowym wsparciem, które było dla nas bardzo znaczące była obecność Agnieszki i Pauliny na naszym przyjęciu weselnym i ich czuwanie nad tym by wszystko poszło zgodnie z planem. To dawało nam poczucie spokoju i pewność, że w razie nieprzewidzianych sytuacji dziewczyny nad wszystkim panują.

Na zakończenie niech najlepszą recenzją będą pozytywne opinie naszych gości twierdzących, że „na takim weselu jeszcze nie byli”.

Jednym zdaniem MUCHA NIE SIADA!


PAULINA & BARTŁOMIEJ

Zawsze marzyliśmy o pięknej oprawie uroczystości zaślubin. Ślub w plenerze był naszym pragnieniem, które udało się spełnić dzięki agencji Mucha Nie Siada.

Nasze anioły z agencji ślubnej dopilnowały wszystkiego. Pomogły zaprojektować zaproszenia i ich treść, doradziły przy wyborze miejsca uroczystości, negocjowały warunki, pilnowały terminów i budżetu.

Zależało nam na bezstresowych przygotowaniach. Takie właśnie były.

Sam dzień ślubu i wesela wspominamy

z rozczuleniem.

Polecamy każdemu, aby rozpoczął swoją ślubną przygodę z agencją ślubną Mucha Nie Siada. Im wcześniej, tym lepiej!

MIRELLA&MATEUSZ

Bardzo Wam dziękujemy za wszystko! Brak słów, żeby opisać, jaką petardę zrobiłyście! Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem. Po prostu Mucha Nie Siada!!!
Mirella & Mateusz


OLA&DAMIAN

Polecamy z całego serca! Agnieszka i Paulina służą pomocą, radą, słuchają, czego oczekuje klient, a przede wszystkim są bardzo zaangażowane w to, co robią.

Ola & Damian


NATALIE&MICHAŁ

Thank you for the wedding of ourdreams!

Natalie & Michał


MONIKA & MICHAŁ

Początkowo chcieliśmy zorganizować wszystko sami. Ale szybko okazało się, że to przedsięwzięcie ponad nasze siły. Oboje pracujemy, a ilość spraw do zorganizowania, pojawiające się problemy i terminy zaczeły nas przytłaczać.Pozostało mnóstwo detali do ustalenia. Brakowało nam też koncepcji.

Pół roku przed ślubem Panie z Mucha Nie Siada Wedding Planners wzięły nas pod swoje skrzydła. Służyły nam radą i szeroką ofertą podwykonawców oraz wcielały nasze wspólne pomysły.

Zdjęły z nas ciężar organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia, a do naszych zadań należało podejmowanie decyzji.

Razem udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Dzięki Agnieszce i Paulinie mogliśmy się cieszyć naszym dniem i praktycznie nie musieliśmy się niczym martwić.

Wszyscy goście byli zachwyceni i zachwalali, że nigdy wcześniej nie byli na takim weselu jak nasze. Dlatego chciałabym serdecznie podziękować!


KATARZYNA&BARTOSZ

KATARZYNA&BARTOSZ
Z ręką na sercu będziemy polecać Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners.

Wasza pomoc okazała się niezbędna w obliczu naszych problemów z ceremonią i porą roku.

Od samego początku wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Organizacyjnie wyszło super. Co prawda nie zostawiliśmy Wam dużo czasu na zorganizowanie tego wszystkiego. Dziękujemy za propozycję stworzenia chillout room’u dla gości, dzięki któremu mogli odpocząć i zrelaksować się w czasie imprezy, a przecież jesienna aura nie sprzyjała spacerom po ogrodzie.

Nieoceniona okazała się pomoc przy koordynacji podziękowań dla rodziców i serwowania tortu.

Dałyście się poznać jako osoby zaangażowane, kreatywne i profesjonalne.

Bez Was ten dzień nie byłby takim, jakim był, a tak mogliśmy spokojnie przeżyć ten dzień z naszymi Gośćmi i lampką szampana w dłoni.


KONFERENCJA W STYLU INDUSTRIALNYM

Zespół Agencji Mucha Nie Siada to osoby, z którymi pracuje się sprawnie i profesjonalnie.

Miałem przekonanie, że zaplanowany event jest dopracowany w szczegółach.

Każdy z uczestników mógł zarejestrować się na wydarzenie poprzez profesjonalny system

i zadeklarować np. rodzaj menu, specjalne wymagania co do pokoju hotelowego, zapotrzebowanie na parking itp. Zamówienie zostało szczegółowo rozliczone z podwykonawcami.

Uczestnicy spotkania czuli się komfortowo

i pytali, czy kolejne też będzie tak dobrze zorganizowane? W natłoku codziennych obowiązków pomoc agencji eventowej okazała się bezcenna, a spotkanie wigilijne na długo pozostanie w pamięci mojej i moich współpracowników.

Polecam agencję Mucha Nie Siada, jako zaufanego i doświadczonego partner biznesowego.

Marek, Dyrektor w Banku BNP Paribas

grudzień 2019